Dilsinifi.com Sitesi İle Tüm Dilcilere Ulaşacağız

0
993

Dil sınıfları çalıştırmaya başladığım ilk günden beri dilcilerin yalnızlığına yakından tanıklık etme fırsatım oldu. Gerek okulumda ve gerekse Türkiye çapında durumun az çok benzer olduğunu gördüm. Bunun üzerine dil bölümü öğrencilerini biraraya getirebileceğim bir web sitesi kurmaya karar verdim.

Site kararımı kesinleştirdiğim andan itibaren onlarca alan adı araştırdım. Fakat hiçbiri tam olarak içime sinmiyordu. Bir an içimden bir ses Dilsinifi.com harika bir alan adı olur dedi. Bu alan adının boş olma ihtimaline hiç şans tanımasam da bir bakayım dedim. Sonuç beni şaşırtacak kadar güzel bir süpriz oldu. Dilsinifi.com boştu ve 1 dakika içinde satın alma işlemini gerçekleştirdim.

Site kurmak her zaman sınırdan bir yaşam alanı kurmaya benzer. Önce güzel bir planlama ve ihtiyaç duyulan menü listesini oluşturup ardından sayfa tasarımını kafada netleştirmek gerekir. Bunun içinde aradığım özelliklere sahip bir şablon beğendim. Menü ve içerikler içinde bol bol karalama yaptıktan sonra az çok tablo ortaya çıkmaya başladı. Eksikleri olsa da daha fazla açılış için beklemek istemedim ve sitemi yayına aldım.

Şu an bazı eksikleri olsa da Dilsinifi.com un birçok dilci tarafından sık ziyaret edilecek bir site olduğuna yürekten inanıyorum. Zamanla site üzerinde yeni eklemeler ve çıkarmalar yaparak siteyi en kullanışlı hale getirmek için elimden geleni yapacağım dostlar. Sizlerde sitenin iletişim bölümü üzerinden bu konuda yorumlarınız ve yapıcı eleştirilerinizle sürece dahil olabilirsiniz. Malumunuz üzere akıl akıldan üstündür. Her zaman desteğinize ihtiyacım olacaktır.

Yeni bir çalışmam olan dilsinifi.com u sizlerinde dil bölümü düşünen gençlere önermenizle birlikte sitemin daha da büyüyeceğini düşünüyorum. Umarım bu projeden de hakkıyla çıkabilir ve birçok insanımıza yol gösterici olabiliriz. Yeni ve güzel haberlerle tekrar görüşmek dileğiyle…