400 Video Çekime Ulaştım

0
1126
Running track

2010 yılında YouTube’a attığım ilk video ile başlayan video çekim serüvenimde bugün itibariyle 400. videomu yüklemiş bulunuyorum. YouTube’ta 200 ve Udemy’de 200 olmak üzere yüklenen 400 videoların tamamı için çok ciddi mesai harcadım. Bugün geldiğim bu noktada geriye dönüp baktığımda zamanın nasılda su gibi akıp gittiğini ve ne kadar büyük bir kitleye hitap ettiğimi görüyorum.

Video çekimlerine başladığım ilk günlerde elimde düşük pikselli bir fotoğraf makinesi vardı. İlk çekimlerimi okulda anlattığım dersleri unutan öğrencilerim için yapmıştım. Zamanla videolara gelen yorumlarla işin bambaşka bir boyuta taşındığını gördüm. Ardından da Udemy platformuna çektiğim derslerle video işine hız vermiş oldum. İki farklı platformda ulaştığım 400 video çekimi beni müthiş derecede mutlu ediyor ve gururlandırıyor…

Videolar sayesinde yüzünü hiç göremediğim 7 milyonun üzerinde insana ulaştım. İnanın cidden kısıtlı imkanlarla yapıyorum herbir videomu. Ülkemizde bu konularda maalesef sponsorluk kapısı pekte açılmıyor. YouTube’ta eğlence kanalı sahibi değilseniz pek destek beklemeniz doğru sayılmıyor. Buna rağmen doğru bildiğim bu yollardan insanlarımıza destek olabilmek adına yeni videolarla devam etmek istiyorum. Bu konuda videolarımın linklerini sosyal medyada paylaşarak veya hayır duasıyla desteğini esirgemeyen siz değerli dostlarıma ve takipçilerime bu mesajımla büyük bir teşekkür etmek isterim. Çok ama çok teşekkürler. İyi ki varsınız dostlar.