Biraz Spor Yapalım :)

0
951

Her hafta cuma günü okulumuz öğretmenleri ve voleybol takımı arasında bir maç yaparız. Ve oldukça da keyifli anlar geçiririz. Fakat ben genellikle voleybol maçı için ısınmayı basketbol oynayarak yapıyorum…

Geçen hafta yaptığımız voleybol maçına gelen birkaç öğrencimle anlık verdiğimiz bir karar neticesinde basketbol atışlarımı kameraya çekmeye karar verdik. Aslında pekte iddialı olmadığım üçlük atışları video konumuz olacaktı. Batuhan TEZİŞ adlı öğrencimin kameramanlığı ve editörlüğünde video için atışlarım başladı 🙂 Bakmayın videoda tamamı arka arkaya basket oluyor gibi göründüğüne 🙂 Arada kaçan basketlerde var. Sonuç olarak siz takipçilerim için farklı bir video hazırlayalım dedik. Umarım izlerken keyif almışsınızdır.

Videoyu izlememiş olanlar için link aşağıdadır. Tıklayarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler 🙂

Önceki İçerik24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajımız
Sonraki İçerikÖğrencilerimle Fotoğraf Çekimindeyiz
2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar beş milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.