Video Çekimlerinde Keşke Dediğiniz Şeyler Var Mı?

0
817

Keşke ile başlayan cümleleri sevmediğimi beni yakından tanıyan herkes çok iyi bilir. Yaptığım tüm çalışmalar beni bugünlere getirdiği için herhangi bir pişmanlığım yok. Fakat eksik gördüğüm ve geliştirilmesi gereken çeşitli konular var tabii ki…

Öncelikle video çekimlerimi daha seri hale getirmek için bir ofis tutmam gerektiğinin farkındayım. Bunun yanı sıra ışık, ses ve görüntü sistemleriyle desteklenecek olan böyle bir ortam çekim kalitesini oldukça fazla değiştirecektir. Yurt dışında birçok öğretmen sponsor desteğiyle bunu aşabiliyorken maalesef ülkemizde bu konuda herhangi bir destek göremiyorsunuz. Bu konuda bir adım atabilmek en büyük hedeflerimden biri..

Ayrıca okul ve kurslardan dolayı oldukça yoğun bir sene geçiriyorum. Bu nedenle bazen bir ayı aşkın süre video çekemediğim dönemler oluyor. Bu konu beni de çok üzüyor. Takipçi kitlemden de sürekli yeni video talepleri gelmesine rağmen yoğunluğum buna müsaade etmiyor zaman zaman. Belli bir düzene bağlı olarak çekimlerimi seriye bağlamak yine çok istediklerim arasında yer alıyor. Geçmişe dönüp baktığımda bu iki noktanın büyük bir eksikliğini görüyor ve hissediyorum.

Önceki İçerikSizce Neden Milyonlar Sizi Tercih Ediyor?
Sonraki İçerikYeni YouTube Kanalları Düşünüyor musunuz?
2002 yılından beri çeşitli okullarda, dil kurslarında ve internet ortamında İngilizce eğitimi vermektedir. Bununla birlikte Youtube'da ve İngilizce Video'da hazırladığı video dersleri tüm Türkiye ile paylaşmaktadır. Bugüne kadar beş milyonu aşkın izlenme oranı ile bu alanda dikkat çeken ingilizce öğretmenleri arasına girmiştir. Şu anda Türkiye'nin en büyük dil setlerinin hazırlıkları ile zamanının çoğunu geçiren Nurullah Öktem, boş zamanlarında da dil eğitim teknikleri üzerine araştırmalar yapmaktadır. Bu konuda bilgilerini güncellemek ve geliştirmek adına İngiltere'de iki farklı eğitim programına katılmıştır. Çeşitli seminerlerde dil eğitimi üzerine konuşmacı olarak görev almıştır. En büyük hedefi ve hayali şu an hazırlıklarını yapmakta olduğu Türkiye'nin en büyük dil setinin bir an önce tamamlanmasıdır.